club

قوانین و مقررات اشتراک      
علاوه بر استفاده از حجم زیادی از تخفیفات و پیشنهادات ویژه، هر چه زمان بیشتری را با مجموعه هتل بزرگ پردیسان سپری کنید ، سطوح پلکانی را سریع تر فتح کرده و از مزایا و امکانات ویژه اعضا مثل تخفیفات اقامت ، آپگرید رایگان اتاق، تخفیفات صرف غذا و تخلیه اتاق با تاخیر و ... استفاده کنید -  که همه این مزایا برای این منظور طراحی شده که اقامت شما در مجموعه ما بهتر و خاطره انگیز تر شود.                                  
1) رزرو و يا تحويل اتاق جهت دارنده كارت منوط به داشتن جاي خالي است، تخليه اتاق ساعت 12 و تحويل اتاق ساعت 15 ميباشد.
2) فقط در صورتيكه از طريق دفتر رزرواسيون هتل پرديسان و سایت (www.pardisanhotel.com) هتل رزرو انجام گردد ، مي توانيد از تخفيف كارت اشتراك بهره مند شويد.
3) میهمانانی که به سفر تجاری می روند و رزرو آنها توسط شرکت شان صورت میگیرد و يا توسط آژانس مسافرتی مشمول دریافت امتیاز اشتراك نمی شوند.
4) اعتبار اين كارت از تاريخ صدور به مدت دو سال شمسي مي باشد . 
5) در ازاي خرید ، از مزاياي طرح امتياز بر اساس امتياز كسب شده استفاده می نمایید.
6) امتيازات کسب شده طي مدت اعتبار كارت قابل استفاده مي باشد.
7) به هر یک از اعضای کلوپ مشتریان وفادار تنها یک کارت تعلق می گیرد.
8) استفاده از مزاياي كارت اشتراك خاص شخص مشترك و اعضا درجه يك خانواده ايشان مي باشد و وجود شخص و يا اعضا درجه يك خانواده ايشان هنگام مراجعه و پذيرش در هتل الزامي است . 
9) به جهت حفظ و ادامه مكاتبات به طور مستمر ، حتما در صورت تغيير نشاني ، واحد کلوپ مشتریان وفادار هتل را مطلع سازيد .
10) تمام اطلاعات  مورد نیاز به ثبت نام باید به طور کامل و دقیق ارائه گردد در صورت ارائه اطلاعات ناقص یا اشتباه ممکن است درخواست اشتراك شما رد شود.
11) هتل پردیسان هیچ تاریخ از پیش تعیین شده ای برای اتمام طرح اشتراک خود ندارد و این طرح تا زمانی که هتل تصمیم به اتمام آن بگیرد ادامه دارد و اتمام این طرح ممکن است همراه با اطلاع رسانی به مشترکین باشد یا هیچ اطلاع رسانی صورت نگیرد.
12) هتل پردیسان این حق را برای خود محفوظ نگه داشته که تمامی جنبه ها و ابعاد مختلف این برنامه را از جمله قوانین و مقررات آن را در هر زمان که خواست بدون اطلاع رسانی به اعضا تغییر دهد و این وظیفه اعضا می باشد که از تغییرات لحاظ شده خود را مطلع نگه دارند. اطلاعات لازم در مورد تغییرات طرح و قوانین و مقررات بر روی وب سایت این هتل به آدرس www.pardisanhotel.com موجود میباشد.