سالن های همایش

سالن های برگزاری همایش هتل، مجموعه ای است منحصر به فرد با امکاناتی پیشرفته و مدرن، فضایی مناسب و تجهیزاتی کامل که هتل را قادر می سازد تا برای برگزاری همایش های ملی و بین المللی در هر سطحی و یا محتوایی اعم از علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، هنری، ............ آمادگی و قابلیت لازمه را کسب نماید.
مجموعه متناسب و فاخر برگزاری همایش ها در کنار فضای عمومی هتل و نیز بخش های اقامتی، خدماتی و تشریفاتی، آرامش خاطر بی نظیری را به برگزارکنندگان و متولیان گردهمایی های ملی و بین المللی ارزانی می داردتا آنان فارغ از دغدغه های معمول و وسواس های متداول با خیالی آسوده به برنامه ریزی برای محتوا و متن همایش خود بپردازند و از حواشی ناخوشایند و جزئیات وقت گیر و فرساینده آسوده و در امان بمانند.
یکصدو شصت واحد اقامتی در قالب اتاق های زیبا، فضای عمومی و محوطه فرح بخش  اعم از فضای سبز شاداب و رنگارنگ، لابی وسیع با طراحی باز و آرامش بخش، پارکینگ های رو باز و مسقف با ظرفیت قابل توجه، چهار سالن آمفی تئاتر، دو سالن همایش برای اجتماعات بزرگ، و یک سالن سمینار برای اجتماعات محدودتر، محوطه نمایشگاهی، اطمینان و پشت گرمی زائد الو صفی را به دست اندرکاران هر همایش و گردهمایی ملی و بین المللی عرضه می کند که با فراغت بتوانند به مدیریت و هدایت روند برنامه های خود دست یازند.
خدمت گذاران دست اندرکار هتل از این هماهنگی و تناسب، همیشه و همه وقت در راستای اطمینان بخشی و جلب رضایت شما سود جسته اند و برای حفظ و بهبود این سرمایه ارزشمند از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
علاوه بر این، کارکنان ورزیده و پر تجربه، تجهیزات مدرن، مبلمان راحت و زیبا، هندسه، معماری و طراحی، دکوراسیون، ساختار و چیدمان و هر آنچه که برای خلق حس رضایت در شما به کمک آمده است. پس از برگزاری همایش و گردهمایی خود علاقمند می شوید تا همایش های آتی خود را نیز در پردیسان برگزار نمایید. 

 • آمفی تئاتر

  آمفی تئاتر

  پردیسان محلی مناسب برای گردهمایی های شماست، ما می توانیم تسهیلات لازم و محیطی مطمئن را در اختیار شما قرار دهیم، تا شما در برگزاری رویدادهای برنامه ریزی شده خود موفق شوید.
  آمفی تئاتر
 • سالن کنفرانس حافظ

  سالن کنفرانس حافظ

  با آرایه ای آمیخته با هنر، دکوراسیون و طراحی فوق العاده و شیک، سالنهای همایش و سمینار و سایت نمایشگاهی ....
  سالن کنفرانس حافظ
 • سالن کنفرانس خیام

  سالن کنفرانس خیام

  سالن های ویژه پردیسان مناسب جهت برگزاری همایش های بزرگ، متوسط و کوچک با فضای پذیرایی قابل توجه برای اجتماعات رسمی و غیر رسمی...
  سالن کنفرانس خیام
 • سالن کنفرانس عطار

  سالن کنفرانس عطار

  سالن همایش عطارهتل پردیسان، سالنی مجهز به سیستم های صوتی و تصویری است که با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی روز و استاندارد....
  سالن کنفرانس عطار