استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کراچی پاکستان

استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کراچی پاکستان
استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کراچی پاکستان گفت: وحدت میان مسلمانان، مشتی بر دهان تروریست ها و تکفیری ها است فائزه زهرا میرزا بیان کرد: تا زمانی که مسلمان با یکدیگر وحدت داشته باشند، دشمنان نمی توانند در میان آن ها رسوخ کنند.
 وی ادامه داد: نمونه بارز این وحدت، برگزاری رویدادهایی همچون رویداد بین المللی مشهد 2017 است که باعث گرد هم آمدن مسلمانان کشورهای مختلف می شود و دشمنان بدانند با وحدت به وجود آمده، نمی توانند هیچ مشکلی برای مسلمانان ایجاد کنند. زهرا میرزا از مشهد به عنوان شهری مقدس یاد کرد و افزود: مشهد به واسطه وجود حرم مطهر رضوی، برای تمامی مسلمانان بسیار ارزشمند است. وی درباره تاثیر برگزاری این رویداد در توسعه روابط بین المللی با سایر کشورها گفت: برگزاری این همایش باعث هم بستگی و ایجاد نو دوستی بین ملت های مختلفی که از سر تا سر جهان در مشهد گرد هم جمع شده اند، می شود.
 زهرا میرزا ادامه داد: وحدت و تعامل سازنده میان مسلمانان، بخشی از دستاورد های این رویداد به شمار می رود. وی با اشاره به برنامه های رویداد بین المللی مشهد 2017 گفت: در این مراسم، شاهد برنامه های بسیار مناسب و سخنرانی های علما و اساتیدی در ابعاد فرهنگی و علمی بوده ام که امیدوارم همین روند نیز ادامه داشته باشد. استادیار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کراچی پاکستان ادامه داد: با برگزاری این رویداد در مشهد، عموم مردم بیش از پیش با فرهنگ، تمدن و رسوم این شهر آشنا خواهند شد.


  • تاریخ درج تاریخ درج: 7 بهمن 1395