برگزاری مراسم رونمایی از پلاک افتخار قهرمان جهان پرورش اندام در هتل پردیسان

برگزاری مراسم رونمایی از پلاک افتخار قهرمان جهان پرورش اندام در هتل پردیسان
مراسم رونمایی از پلاک افتخار قهرمان جهان و آسیا، مربی و پیشکسوت پرورش اندام ایران، سهراب سرابی در سالن همایش خیام هتل پردیسان برگزار شد.
این مراسم به واسطه پاسداشت خدمات سهراب سرابی در زمینه پرورش اندام و با حضور بیش از 100 نفر از قهرمانان پرورش اندام جهان و آسیا، پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی، مسئولان تربیت بدنی و شهرداری استان و ... برگزار شده است.
سهراب سرابی اسطوره بدنسازی ایران در 13 فروردین ماه سال 1325 در مشهد متولد شد.
اولین خبر مطبوعاتی مربوط به سهراب سرابی که در نشریه کیهان سال 1344 به چاپ رسیده بود، در سال 1344، سرابی 18 ساله با قدرت و اراده هرچه تمام تر سه مقام بزرگ در دنیای بدنسازی آن زمان شامل قهرمانی کشور در رسته آپولون، قهرمانی آسیا در رسته کوتاه قد و عنوان سومی جهان را کسب کرد.
مقام نخست رسته کوتاه قد در تهران، مقام نخست رسته کوتاه قد و کسب عنوان آقای ایران، مقام دوم رسته کوتاه قد در کوالالامپور مالزی، مقام چهارم رسته کوتاه قد در ژنو سوئیس، مقام پنجم رسته کوتاه قد در ورونا ایتالیا، مقام نخست رسته کوتاه قد در سنگاپور، مقام دوم رسته کوتاه قد در لاهور پاکستان، مقام سوم رسته 70 kg در سنگاپور، مقام دوم پیشکسوتان در سئول کره جنوبی، تنها بخش کوچکی از فعالیت های وی می باشد.


  • تاریخ درج تاریخ درج: 2 آبان 1396