برگزاری همایش تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در هتل پردیسان

برگزاری همایش تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در هتل پردیسان
در این همایش، حدود 100 نفر از اساتید دانشگاه، پزشکان، دانشجویان، روسای بیمارستان ها، پرستاران، دانشجویان پزشکی، گروه مهندسی پزشکی و برق بیمارستان ها، مراکز درمانی و کلینیک ها حضور داشتند. مهم ترین هدف از برگزاری این همایش، آموزش فنی تجهیزات پزشکی در محیط های درمانی به منظور ارتقاء راندمان و کیفیت سلامت بوده است.
بررسی الکترونیک بردهای تجهیزات پزشکی، کارگاه ثبت EEG و ECG، تست و تعمیر دستگاه نوار قلب و الکتروشوک، آموزش تعمیرات پمپ سرم و پمپ سرنگ و پالس اکسی متر، از جمله مهم ترین محورهای همایش سراسری تخصصی تعمیرات تجهیزات پزشکی دندانپزشکی و کالیبراسیون به شمار می رود.
علاوه بر این، می توان به مواردی همچون کالیبراسیون تجهیزات پزشکی، آموزش عیب یابی و تعمیر یونیت دندانپزشکی، عیب یابی و تعمیر بردهای دستگاه مانتورینگ و الکتروکوتر، عیب یابی و تعمیر اتوکلاو، فور و ساکشن نیز اشاره کرد.
لازم به یادآوری است، این همایش توسط شرکت آرمان تجهیز و با همکاری مرکز آموزش عالی خاوران، مرکز علوم اعصاب دانشگاه فردوسی مشهد، اساتید دانشگاه MUNSTER آلمان و BRITISH COLUMBIA کانادا برگزار شده است.  • تاریخ درج تاریخ درج: 17 اسفند 1395