برگزاری همایش «پیشرفت های تصویربرداری در چشم پزشکی» در هتل پردیسان

برگزاری همایش «پیشرفت های تصویربرداری در چشم پزشکی» در هتل پردیسان
همایش «پیشرفت های تصویربرداری در چشم پزشکی» در آمفی تئاتر هتل پردیسان برگزار شد.
نهمین سمینار سالیانه چشم پزشکی بیمارستان خاتم النبیاء (ص) مشهد، امسال با حضور حدود 400 نفر از گروه های مختلف جامعه چشم پزشکی از سراسر کشور، از 2 روز گذشته آغاز شده است و تا امروز نیز ادامه دارد.
در این سمینار بر خلاف هشت همایش گذشته، به تمامی فیلدهای مختلف چشم پزشکی در رشته های فوق تخصصی قرنیه، شبکیه، اوکولوپلاستیک، استراتبیس و ... پرداخته خواهد شد.
با توجه به جایگاه تصویر برداری در تشخیص و درمان بیماری های چشم و نظر به پیشرفت های روز افزون در فناوری های تصویربرداری، لزوم آشنایی و به روز شدن اطلاعات در این زمینه بر کسی پوشیده نیست.
بدین منظور، این همایش با هدف فوق و با رویکردی جدید و کاربردی، طراحی شده که در آن علاوه بر آشنایی با اصول سیستم های مختلف تصویربرداری در تمامی فیلدهای چشم پزشکی به شیوه ای کاملا کاربردی، سیستم های تصویربرداری موجود در کشور معرفی و مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند.
همایش پیشرفت های تصویربرداری در چشم پزشکی توسط گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با همکاری انجمن چشم پزشکی ایران، انجمن چشم پزشکی خراسان، مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ... در حال برگزاری است.
در این همایش، شرکت های حوزه های تخصصی چشم پزشکی در قالب 26 غرفه به معرفی فعالیت های خود می پردازند.
لازم به یادآوری است، همایش «پیشرفت های تصویربرداری در چشم پزشکی» از بیست و هشتم تا سی ام مهر ماه جاری در آمفی تئاتر هتل پردیسان در حال برگزاری است.  • تاریخ درج تاریخ درج: 27 مهر 1395