سمینار آموزشی «خدمات پس از فروش یخچالهای هیمالیا» در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار آموزشی «خدمات پس از فروش یخچالهای هیمالیا» در هتل پردیسان برگزار شد
سمینار آموزشی «یخچال های هیمالیا» در سالن کنفرانس خیام هتل پردیسان برگزار شد.
در این سمینار یک روزه، بیش از 50 نفر از نمایندگان خدمات پس از فروش ویژه استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی حضور داشتند.
شرکت هیمالیا با ایجاد یک مرکز تماس با مشتریان جهت سرویس دهی مناسب و همچنین دارا بودن تعداد زیادی نمایندگی در سراسر کشور و گارانتی نمودن محصولات خود، توانسته خدمات بسیار مناسبی را به سراسر نقاط کشور در جاهای دور و نزدیک داشته باشد.
در این سمینار که توسط شرکت هیمالیا برگزار شده است، مواردی همچون آموزش به نمایندگان با هدف افزایش سطح کیفیت خدمات، مشتری مداری، نحوه برخورد با مشتری و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
شرکت هیمالیا با توجه به استقرار در یک موقعیت جغرافیایی مناسب و دسترسی آسان به راه های ارتباطی برای توزیع سریع به سایر استانهای کشور و همچنین کشورهای همسایه در راستای برقراری یک رابطه شایسته به مشتریان و مصرف کنندگان خود می باشد.
شرکت هیمالیا با ایجاد یک واحد لجستیک و داشتن تعداد زیادی خودروهای حمل محصولات توانسته هماهنگی خوبی را در جهت توزیع عمده و مویرگی خود ایجاد نماید که در این مهم از افراد متخصص در زمینه فروش نیز که سابقه طولانی در عرصه لوازم خانگی دارند بهره می برد .

  • تاریخ درج تاریخ درج: 22 تیر 1396