سمینار تخصصی تصویرسازی و انیمیشن در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار تخصصی تصویرسازی و انیمیشن در هتل پردیسان برگزار شد
سمینار تخصصی تصویرسازی و انیمیشن در آمفی تئاتر هتل پردیسان برگزار شد.
در این سمینار که توسط شرکت نوین گرافیک پارسیان و با همکاری انجمن سینمایی جوانان مشهد برگزار شده است، 60 نفر از دانشجویان رشته تصویرسازی، انیماتورها و همچنین تصویرسازان سراسر کشور حضور داشتند.
از دیگر مدعوین این سمینار، می توان به اساتید دانشگاه های تهران، رییس انجمن سینمایی جوانان و ریاست سازمان بسیج هنرمندان اشاره کرد.
هدف از برگزاری این سمینار، ارتقاء سطح کیفیت آموزش دانشجویان، تصویرسازان و انیماتورهای شرکت کننده از سراسر کشور و آشنایی با بازار هدف بوده است.
تکنیک های تصویرسازی و آموزش آن، تصویر سازی با تکنیک shadow Box و آموزش این تکنیک و ... مهم ترین محورهای این سمینار را به خود اختصاص داده است.
شرکت نوین گرافیک پارسیان که در سال 1394 با هدف تأمین نیاز و ابزار کار طراحی و گرافیک تأسیس شد، ارائه راه حل های مناسب و تجهیز هنرمندان عرصه دیجیتال همچون گرافیستان، طراحان معماری، تصویرگران، انیمیشن سازان و ... را به عنوان اهداف و اولویت های کاری خود قرار داده است.
وظیفه این شرکت تنها یک فروش ساده ابزاری نبوده بلکه تمامی امور همچون مشاوره قبل از خرید، واردات، نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش را نیز در دستور کار دارد.
در حال حاضر شرکت نوین گرافیک تبدیل به مرکز تأمین کننده موفق و قابل اعتماد در زمینه ابزار هنر دیجیتال شده است که این امر ناشی از سرمایه گذاری ممتد برای برنامه ریزی و توسعه بلند مدت با امنیت بالا می باشد.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 26 شهریور 1396