سمینار تخصصی راهکارهای مدیریت بحران در هتل ها در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار تخصصی راهکارهای مدیریت بحران در هتل ها در هتل پردیسان برگزار شد
در این سمینار، حدود 100 نفر از مدیران هتل های مشهد، ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت گردشگری میراث فرهنگی، معاونت آموزشی و پیشگیری آتش نشانی، جمعی از آتش نشانان، ریاست اتحادیه هتلداران استان و اعضای آن و ... حضور داشتند. الزمات ایمنی، آتش سوزی، پیشگیری از وقوع حوادث و بهینه سازی مصرف انرژی، رویکرد اصلی این سمینار را به خود اختصاص داده است.
 ارزیابی ریسک و برآورد تهدیدها در حوزه هتل ها و مراکز اقامت مشهد و نیز ارایه راهکارهای استاندارد، اهداف دیگر برگزاری سمینار تخصصی راهکارهای مدیریت بحران به شمار می رود. همچنین به منظور آگاهی بخشی مدیران تاسیسات گردشگری استان با خطرات آتش سوزی و حریق در مجموعه های تحت پوشش، مدیریت بحران های پیش رو در سال توسعه پایدار گردشگری و لزوم بهینه سازی مصرف انرژی و توسعه گردشگری پاک، این سمینار برگزار شده است.
در پایان این سمینار، به منظور تقدیر از رشادت های شهدای آتش نشان در حادثه پلاسکو، به تعدادی از آن ها، هدایایی اهدا شد. لازم به یادآوری است، برای تمامی شرکت کنندگان در سمینار تخصصی راهکارهای مدیریت بحران در هتل ها، گواهینامه آموزشی رایگان با تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صادر خواهد شد.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 19 بهمن 1395