سمینار ساختمان سبز در برابر امواج الکترومغناطیس در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار ساختمان سبز در برابر امواج الکترومغناطیس در هتل پردیسان برگزار شد
سمینار ساختمان سبز در برابر امواج الکترومغناطیس در سالن همایش خیام هتل پردیسان برگزار شد.
این سمینار توسط شرکت دانش بنیان توسعه فناورى هاى نوين سلامت سينا مستقر در مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده است.
شركت توسعه فناورى هاى نوين سلامت سينا با بهره گيرى از متخصصان، محققان برجسته و علاقمندان در عرصه فناورى هاى پيشرفته و حوزه سلامت در حوزه امواج الكترومغناطيس و شيوه هاى ايمن سازى، بر آن بوده است تا با ثبت اختراع و شناسايى انواع روش ها و فناورى هاى نوين، پژوهش مستمر و ارتباطات بين المللى و داخلى، آخرين دستاورد هاى در دسترس را براى شناسايى امواج الكترومغناطيس آلوده در محيط زندگى با ارائه خدمات مشاوره اى، آموزشى، سنجش و ارزيابى و در نهايت، ارائه راه حل هاى متفاوت، محيطى سالمتر از منظر آلودگى هاى امواج الكترومغناطيس براى مخاطبان خود فراهم آورد.
این شرکت در زمینه ارزيابى و سنجش ميزان امواج آلوده الكترومغناظيس در محيط، مشاوره در زمينه ايمن سازى در برابر امواج الكترومغناطيس، ارائه محصولات ضد امواج الكترومغناطيس نظير، لباس، برچسب شيشه، كاغذ ديوارى ، رنگ، ملات، پارچه و ... ، انجام پروژه هاى ايزولاسيون و سالم سازى محيط در برابر امواج الكترومغناطيس آلوده،پروژه هاى تحقيقاتى در زمينه ايمن سازى در برابر امواج و برگزارى دوره هاى آموزشى، ارایه خدمات می کند.

  • تاریخ درج تاریخ درج: 18 مرداد 1396