سمینار علمی «تازه های شنوایی شناسی در سمعک» در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار علمی «تازه های شنوایی شناسی در سمعک» در هتل پردیسان برگزار شد
سمینار علمی «تازه های شنوایی شناسی در سمعک» در سالن همایش خیام هتل پردیسان برگزار شد.
در این همایش حدود 70 نفر از کارشناسان ارشد شنوایی شناسی حضور داشتند. کاربردهای ارزیابی گوش واقعی، مبانی ارزیابی گوش واقعی، آشنایی با فناوری های نوین سمعک، پرسش و پاسخ در مورد ارزیابی گوش واقعی، نقش نتایج OAE در تجویز سمعک، نقش نتایج آزمون های الکتروفیزیولوژیک در تجویز سمعک، سمعک و تاثیر عوامل شناختی بر نتایج استفاده از آن، نکات اخلاقی در تجویز سمعک، پرسش و پاسخ و بحث گروهی و آزمون نهایی و بحث پیرامون آن، از جمله محورهای این همایش بوده است.
هدف از برگزاری این سمینار، آشنایی فعالان این عرصه با تازه های سمعک، توان بخشی، تجهیزات شنوایی شناسی و ... بوده است.
سمینار علمی «تازه های شنوایی شناسی در سمعک» توسط انجمن علمی شنوایی شناسی خراسان با همکاری شرکت آوا گستر سبحان برگزار شده است.
لازم به یادآوری است، شرکت آوا گستر سبحان، از سال 1378 فعالیت تحقیقاتی و بالینی خود را در زمینه ارزیابی شنوائی-تجویز سمعک آغاز نموده و هم اینک با همکاری کادری متخصص و مجرب اقدام به ارائه طیف وسیعی و کاملی از تجهیزات و سیستم های ارزیابی راههای عصبی شنوائی از کمپانی Bio-logic امریکا، اودیومتری از کمپانی Auditdata دانمارک و نیز سمعک های دیجیتال و هوشمند از کمپانی interton دانمارک، نموده است.
همچنین در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سیستم های دیجیتال آنالیز گفتار و استروبوسکوپی و نیز کلیه سیستم های معاینه، درمان و جراحی گوش و حلق و بینی شامل یونیت های گوش و حلق وبینی با طراحی های جدید و متنوع و سیستم های اندوسکوپی بی سیم از کمپانی medstar کره جنوبی نیز افتخار خدمت رسانی به شبکه آموزشی،تحقیقاتی و درمانی کشور را دارا می باشد.
این شرکت در راستای ارائه خدمات بهتر بهداشتی درمانی و خدمات پس از فروش تجهیزات ارائه شده و نیز تعامل بهتر با مصرف کنندگان،با بیش از8 کلینیک شنوائی در مراکز معتبر بهداشتی-درمانی همکاری نزدیک دارد.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 27 شهریور 1396