سمینار «آموزش فروشندگان LG- گلدیران» در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار «آموزش فروشندگان LG- گلدیران» در هتل پردیسان برگزار شد
سمینار «آموزش فروشندگان LG- گلدیران» در سالن کنفرانس خیام هتل پردیسان برگزار شد. 
حدود 60 نفر از فروشندگان محصولات LG در استان های خراسان رضوی و شمالی و همچنین مدیران دفتر فروش محصولات LG و گلدیران، محصولات جدید این شرکت و راه های نوین فروش را آموزش دیدند.
ارتقاء سطح دانش فنی فروشندگان، معرفی تلویزیون جدید OLED که تکنولوژی آن به صورت انحصاری در اختیار شرک LG است، نسل جدید جاروبرقی و سایر محصولات، از جمله موارد دیگری است که در این سمینار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
لازم به یادآوری است، ال جی الکترونیکس یک شرکت پیشرو و مبتکر تکنولوژی در لوازم الکترونیکی مصرفی، ارتباطات تلفن همراه و لوازم خانگی در عرصه جهانی است، که با بیش از 80 هزار نفر پرسنل در سراسر جهان مشغول به فعالیت است.
شرکت ال جی الکترونیکس شامل پنج واحد اصلی سرگرمی های خانگی، موبایل و ارتباطات، لوازم خانگی، سیستمهای تهویه مطبوع و راه حل های تجاری می باشد. همچنین ال جی یکی از تولید کنندگان پیشرو جهان در زمینه تلویزیون های صفحه تخت، محصولات صوتی و تصویری، گوشی های تلفن همراه، سیستم های تهویه مطبوع و ماشین لباسشویی است.
گفتنی است، همایش یک روزه «آموزش فروشندگان LG- گلدیران»، توسط دفتر گلدیران، منطقه شرق کشور در هتل پردیسان برگزار شد.  • تاریخ درج تاریخ درج: 4 مهر 1395