سمینار «بررسی ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم» در هتل پردیسان برگزار شد

سمینار «بررسی ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم» در هتل پردیسان برگزار شد
 سمینار «بررسی ماده 169 قانون مالیات های مستقیم» در سالن همایش خیام هتل پردیسان برگزار شد.
در این سمینار که توسط انجمن شرکت های صنعت پخش استان خراسان رضوی برگزار شد، به بررسی ماده 169 قانون مالیات های مستقیم و مشکلات و معظلات مرتبط با شرکت های پخش غذایی و دارویی، پرداختند.
در این سمینار 50 نفر از مدیران عامل شرکت های پخش مواد غذایی، دارویی و بهداشتی حضور داشتند.
این برای نخستین بار است که سمیناری با این عنوان برگزار می شود. جلسه پرسش و پاسخ نیز یکی دیگر از بخش های این سمینار بوده است.
از جمله مهم ترین اهداف این انجمن می توان به حفظ و حمایت و توسعه صنف و صنعت پخش در سراسر کشور، کوشش در جهت جلوگیری از رقابت های ناسالم و فراهم آوردن زمینه های رقابت سازنده بین آنها، تبادل نظر بین اعضا در جهت استقرار مدون و مطلوب و جدول توزیع و تدوین استاندارد لازم و همچنین ایجاد یک مرکز اطلاع رسانی به منظور کسب و طبقه بندی و پردازش اطلاعات مربوط به استانداردها، مشتریان، شرکت های علمی و تکنولوژی از طریق ارتباط تنگاتنگ با مراکز بانک های اطلاعاتی در سطوح بین المللی و داخلی و نیز برقراری ارتباط نزدیک میان صنف پخش با دانشگاه ها، موسسات، مراکز علمی و پژوهشی و ارتقا سطح علمی اعضا و تشکیل سمینارها و دوره های آموزشی در رابطه با صنف پخش، اشاره کرد.
گفتنی است، انجمن شرکتهای صنعت پخش ایران به همت جمعی متشکل از شرکت های صنعت پخش و به موجب ماده ۱۳۱ قانون جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۷۸در اداره کل سازمانهای کارگری و کارفرمای وزارت کار و متعاقب آن در سال ۱۳۸۰در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران بمنظور حفظ حقوق و منافع قانونی و بهبود وضعیت اقتصادی کارفرمایان شرکتهای پخش که خود متضمن حفظ منافع جامعه می باشد به ثبت رسیده است.  • تاریخ درج تاریخ درج: 27 آبان 1395