مجمع عمومی سالیانه شرکت توس گستر در هتل پردیسان برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت توس گستر در هتل پردیسان برگزار شد
مجمع عمومی سالیانه شرکت توس گستر در هتل پردیسان برگزار شد مجمع عمومی سالیانه شرکت توس گستر در آمفی تئاتر هتل پردیسان برگزار شد در این مجمع بیش از 60 نفر از سهام داران این شرکت، نمایندگان سازمان بورس تهران، حسابرسان مالی اداره کل دارایی خراسان رضوی حضور داشتند.
بررسی اقدامات سال جاری شرکت، میزان سود تعلق گرفته به هر سهم، انتخاب رئیس مجمع، بررسی اقدامات استراتژیک سال آینده، انتخاب هیات مدیره و ... مهم ترین محورهای این مجمع را به خود اختصاص داده است.
 توس گستر به عنوان شركت سرمايه گذاري مادر در حوزه توسعه شهري از طريق ارائه خدمات و محصولات برتر به مشتريان و ذينفعان با استفاده از روزآمدترين فناوري ها، به منظور افزايش بازده حقوق صاحبان سهام، پيشتازي در كشور و قابليت نفوذ در منطقه در راستاي فرهنگ اسلامي، ديدگاه توسعه پايدار را هدف قرار داده است.
توس گستر با اجراي پروژه هاي توسعه شهري و ايجاد مراكزي با سيماي مناسب و استانداردهاي روز به همراه توجيه پذيري اقتصادي از طريق جذب سرمايه‌هاي خرد و كلان و شيوه هاي نوين تامين مالي با اتكا به نيروهاي كارآمد شركت، در قالب شركت‌هاي تخصصي اقماري، در جهت سودآوري پايدار براي سهامداران و محيطي همراه با آسايش و آرامش براي مشتريان تلاش مي‌كند که این مهم بخشی از ماموریت این شرکت به شمار می رود.  • مرجع مرجع:
  • تاریخ درج تاریخ درج: 30 دی 1395