نخستین جشنواره صندوقهای حمایت از کشاورزی در هتل پردیسان برگزار شد

نخستین جشنواره صندوقهای حمایت از کشاورزی در هتل پردیسان برگزار شد
دومین همایش و نخستین جشنواره صندوقهای شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی در هتل پردیسان مشهد برگزار شد.
دومین همایش و نخستین جشنواره صندوقهای شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت مادر تخصصی، روسا سازمان های جهاد کشاورزی استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، خوزستان، تهران، فارس، کردستان، مدیران و اعضای اتاق فکر، نمایندگان، ناظران و هماهنگ کننده شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی و مدیران عامل صندوق های شهرستانی در شهر مقدس مشهد برگزار شد.
هدف از برگزاری این جشنواره معرفی الگو های برتر، رشد و یادگیری، استفاده از ظرفیت های صندوق ها در تعامل به یکدیگر در ارائه خدمات مطلوب تر با سهام داران و جامعه هدف می باشد.
علیرضا اشرفی، عضو هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در نخستین جشنواره صندوقهای شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی که هم اکنون در مشهد مقدس در حال برگزاری است، اعلام کرد : در این جشنواره 33 فعالیت برگزیده صندوق های شهرستانی در زیربخش‌های زراعت 16 فعالیت، باغبانی 5 فعالیت، دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل 10 فعالیت و صنایع کشاورزی و مکانیزاسیون 2 فعالیت، توسط مدیران عامل صندوق های یاد شده ارائه می شود و در پانل های تخصصی مورد داوری قرار می گیرد.
وی افزود: در حال حاضر 47 صندوق شهرستانی با سرمایه 1448 میلیارد ریال و با سهام داری 736 تشکل و 18862 افراد حقیقی و 3080 فرد مستقل تشکیل یافته اند که در حال ارائه خدمات به سهام داران و بهره برداران بخش کشاورزی می باشند.
شهریار رستمی، دبير جشنواره نخستین جشنواره صندوقهای شهرستانی حمایت از توسعه بخش کشاورزی ومدير توسعه سرمايه گذاري وتسهيلات شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش نیز گفت : صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی از محل منابع داخلی خود امسال می توانند دو هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کنند.
در پايان ازصندوقهاى برگزيده تقدير شد.
لازم به یادآوری است، دومين همايش و نخستین جشنواره صندوقهاى شهرستانى حمايت ازتوسعه بخش كشاورزى طی روز های بیستم و بیست و یکم تیرماه جاری در هتل پردیسان مشهد مقدس برگزار شد.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 21 تیر 1396