نشست تخصصی چالش های مدیریت پروژه در هتل پردیسان برگزار شد

نشست تخصصی چالش های مدیریت پروژه در هتل پردیسان برگزار شد
در این نشست که توسط دپارتمان مدیریت پیام مهندس برگزار شده است، 100 نفر از مدیران پروژه های بزرگ ساختمانی مشهد و همچنین مهندسان عرصه های ساختمان سازی، معماری، عمران و شهرسازی حضور داشتند. این برای نخستین بار است که نشستی با موضوع فوق توسط نشریه پیام مهندس برگزار می شود.
در نشست تخصصی «فرصت ها و چالش ها در مدیریت پروژه های بزرگ»، مدیران پروژه های بزرگ شهر مشهد علاوه بر بیان موفقیت های کسب شده، به بررسی چالش های مواجه شده و راهکارهای صورت گرفته در حین انجام پروژه پرداخته اند. از این رو، انتقال تجربه های کسب شده توسط مدیران پروژه های بزرگ به مهندسان مرتبط، یکی دیگر از اهداف برگزاری نشست مذکور را به خود اختصاص داده است.
لازم به یادآوری است، نشریه پیام مهندس در زمینه ارائه جدیدترین اخبار و رویدادهای صنعت ساختمان، عضویت در مجموعه اعضاء صنعت ساختمان، امکان معرفی شرکت و ثبت تاریخچه و اهداف، معرفی محصولات در مجموعه اختصاصی هر محصول، دریافت سفارش محصول و ارسال به صندوق پیام اختصاصی، ارائه کاتالوگ برای هر محصول یا کل محصولات، گالری تصاویر، پخش فیلم های آموزشی – تبلیغاتی، سیستم پرسش و پاسخ اختصاصی،درج آدرس های دفاتر، نمایندگی ها و کارخانجات و غیره، ایجاد نظر سنجی عمومی و اختصاصی، درج مناقصه و مزایده، معرفی استانداردهای شرکت، درج در لیست شرکت های همکار، قرارگیری در مجموعه برندهای برتر حوزه ساختمان و دکوراسیون، امکان استخدام نیروی کار جدید و ... فعالیت می کند.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 12 اسفند 1395