نشست هم اندیشی «استفاده از شیرخشک دامی برای دام سبک» در هتل پردیسان برگزار شد

نشست هم اندیشی «استفاده از شیرخشک دامی برای دام سبک» در هتل پردیسان برگزار شد
نشست هم اندیشی «استفاده از شیرخشک دامی در گله های دام سبک» در سالن حافظ هتل پردیسان برگزار شد.
در این نشست که توسط شرکت نوین دانه طلایی فرزام برگزار شده است، 30 نفر از دامداران، کارشناسان، اساتید دانشگاه و ... از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی حضور داشتند.
دکتر قدرت نما، رییس انجمن متخصصان علوم دام، میهمان ویژه این نشست بوده است.
هدف از برگزاری نشست هم اندیشی «استفاده از شیرخشک دامی برای دام سبک»، معرفی شیر خشک دامی، مزایای آن و ... می باشد.
این برای نخستین بار است که شرکتی ایرانی، شیر خشک ویژه گوسفند را وارد کشور می کند.
لازم به یادآوری است، نوین دانه طلایی فرزام با بهره گیری از مدیران مجرب کارآمد و با تجربه کاری دو دهه در زمینه بازرگانی و واردات کالا از طریق مرزهای زمینی و دریایی با هدف واردات کالاهای اساسی مرغوب در زمینه خوراک دام و طیور در سال ۱۳۸۹ تأسیس گردیده است.
بهره‌گیری از مدیران باتجربه در صنعت که بالغ بر دو دهه فعالیت داشته‌ و دارای شهرت و اعتبار درخوری در این صنعت هستند از یک سو، و از سویی دیگر برخورداری از نیروی متخصص با دانش فنی بالا در حوزه‌های خوراک دام، طیور و آبزیان، بازرگانی و مالی، موجب شده است تا نوین دانه طلایی فرزام به عنوان شرکتی توانمند، پیشرو و پویا در صنعت شناخته شود.
این شرکت با دارا بودن امکانات ویژه از جمله سیستم مکانیزه تخلیه و بارگیری، انبارهای اختصاصی گمرکی و کنترل مداوم شبکه دامپزشکی همواره با کیفیت ترین کالاهای ممکن را وارد و دقت در عرضه و توزیع مواد اولیه جهت دامداریها و کارخانجات خوراک دام کل کشور سرلوحه کار خود قرار داده است.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 2 آبان 1396