هتل پردیسان خاطره‌ای خوش را در ذهن کارکنان وزارت علوم ماندگار کرد

هتل پردیسان خاطره‌ای خوش را در ذهن کارکنان وزارت علوم ماندگار کرد
سالانه 25 میلیون زائر وارد مشهد مقدس شده و به زیارت امام رضا (ع) می روند.
زائرانی که از جای جای کشور عزیزمان و همگی به عشق زیارت بارگاه منور آقا علی بن موسی الرضا آلاف التحیه و الثناء به مشهد مقدس سفر می کنند.
در این میان، هتل پنج ستاره پردیسان مشهد در قالب طرحی که به همت ستاد رفاهی وزارت علوم و به منظور ایجاد فرصتی برای زیارت بارگاه منور رضوی از نیمه دوم تیر ماه امسال آغاز شده است، خدمات مطلوبی را به کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و خانواده هایشان ارایه می کند.
در همین راستا با سرکار خانم دکتر زهرا استاد زاده؛ رییس اداره اعزام استادان زبان فارسی به خارج از کشور که در بخش مرکز همکاری های علمی بین المللی حوزه وزارتی وزارت علوم مشغول به کار است، گفت و گویی داشته ایم.
استاد زاده با بیان این که برای دومین بار است که در هتل پردیسان اقامت می کنم، افزود: برای نخستین بار به عنوان عضو هیات علمی وزارت علوم در هتل پردیسان مستقر شدم و اکنون نیز به همراه خانواده ام در این هتل هستم.
وی رفتار و برخورد کارکنان هتل پنج ستاره پردیسان مشهد بسیار خوب ارزیابی کرد.
استاد زاده ادامه داد: گاهی تردد همکاران مطابق زمان تخلیه و یا تحویل انجام نمی شود و دیرتر یا زودتر از ساعت مقرر به هتل می رسیدند اما تمامی کارکنان نهایت همکاری را انجام داده اند.
عضو هیات علمی مرکز همکاری های علمی بین المللی با بیان این که خدمات مطلوب هتل پردیسان باعث شده تا خاطره ای ماندگار و خوب در ذهن کارمندان وزارت علوم ایجاد شود، گفت: واقعا به وضح می توان رضایت را در چهره کارکنان مشهده کرد.
وی ادامه داد: کیفیت غذاها و همینطور پذیرایی عالی بود و خوشبختانه شاهد خدمات مطلوبی نیز در این حوزه بوده ایم.
استاد زاده به خارج از کشور وزارت علوم با بیان این که کرامت همکاران به بهترین شکل ممکن رعایت شده است، افزود: وقتی وارد هتل شدیم و با بنر خوشامدگویی روبرو شدیم، احساس خرسندی نه تنها در ما بلکه در سایر خانواده کارکنان وزارت علوم ایجاد شد.


  • تاریخ درج تاریخ درج: 17 شهریور 1397