هتل پردیسان، میزبان همایش 2 روزه دندانپزشکی

هتل پردیسان، میزبان همایش 2 روزه دندانپزشکی
همایش دو روزه دندانپزشکی از امروز کار خود را در هتل پنج ستاره پردیسان آغاز کرد.
در روز نخست این همایش که با عنوان «لیزر در دندانپزشکی» و در سالن کنفرانس خیام هتل پردیسان در حال برگزاری است، 150 نفر از دندانپزشکان استان خراسان رضوی حضور داشتند.
اصول بیوفیزیک لیزرهای دندان پزشکی، برهمکنش لیزر با بافت نرم، برهمکنش لیزر در بافت سخت، کاربرد لیزر در جراحی بافت نرم و کاربرد بالینی لیزرهای کم توان، موضوعاتی بوده که در این همایش مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفته است.
همایش «لیزر در دندانپزشکی» توسط مرکز تحقیقات دندانپزشکی و مرکز تحقیقات بیماری های دهان با همکاری انجمن پزشکی لیزری ایران برگزار می شود.
هتل پردیسان فردا نیز میزبان روز دوم همایش دندانپزشکی با عنوان «تازه های کاربرد لیزر در دندانپزشکی» است که توسط واحد لیزر دانشکده دندانپزشکی مشهد و با همکاری انجمن پزشکی لیزری ایران و مراکز تحقیقات دندانپزشکی و بیماری های دهان برگزار خواهد شد.
کاربرد بالینی لیزر در ارتودنسی، ایمنی لیزر، کاربرد لیزر در بیماری های دهان، کاربرد لیزر در ترمیمی و پروتز، کاربرد لیزر در پریو و جراحی و ...، از جمله موضوعاتی است که در دومین روز همایش دندانپزشکی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.  • تاریخ درج تاریخ درج: 21 تیر 1397