همایش بین‌المللی «تازه های جراحی آب مروارید» در هتل پردیسان آغاز به کار کرد

همایش بین‌المللی «تازه های جراحی آب مروارید» در هتل پردیسان آغاز به کار کرد
همایش بین‌المللی «تازه های جراحی آب مروارید» در هتل پردیسان آغاز به کار کرد.
دهمین کنگره سالیانه چشم پزشکی بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) مشهد و چهارمین سمینار گروه فوق تخصصی قرنیه و جراحی عیوب انکساری ایران از امروز، سوم خرداد ماه جاری در هتل پردیسان کلید خورد.
این همایش توسط بیمارستان خاتم الانبیاء مشهد و با همکاری گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گروه فوق تخصصی قرنیه و جراحی عیوب انکساری ایران، مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد و انجمن های چشم پزشکی ایران و خراسان برگزار می شود.
اساتید چشم پزشکی، فوق تخصصان قرنیه، شبکیه و استرابیسم، فوق تخصصان نوزادان، گروه های پرستاری و اطفال از سراسر کشور، مدعوین این همایش را به خود اختصاص داده است. در این همایش همچنین میهمانانی از اروپا و آمریکای لاتین حضور داشتند.
از جمله پانل های این همایش می توان به «انتخاب بیمار برای جراحی کاتاراکت»، «نحوه تنظیم و استفاده از ماشین های فیکو»، «انتخاب لنز، نوع و قدرت آن»، «نکات مهم و کلیدی در جراحی کاتاراکت موارد خاص»، «جایگاه تکنولوژی فمتوسکند در جراحی امروزه کاتاراکت»، «ملاحظات جراحی کاتاراکت اطفال»، «جایگاه لنزهای جدید در جراحی امروزه کاتاراکت»، «تکنیک های عمل جراحی کاتاراکت»، «عوارض، نحوه پیشگیری و مدیریت آن ها در جراحی کاتاراکت»، «رضایت مندی بیماران بعد از جراحی کاتاراکت، مدیریت حرفه ای و اقتصاد در کاتاراکت» اشاره کرد.
در حاشیه این همایش، دو کارگاه با عناوین «بیماری شبکه نوزادان نارس» و «مراقبت پرستاری در کاتاراکت» نیز برگزار خواهد شد.
لازم به یادآوری است، دهمین کنگره سالیانه چشم پزشکی بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) مشهد و چهارمین سمینار گروه فوق تخصصی قرنیه و جراحی عیوب انکساری ایران از چهارشنبه، سوم تا جمعه، پنجم خرداد ماه جاری در هتل پردیسان مشهد برگزار می شود.  • تاریخ درج تاریخ درج: 3 خرداد 1396