همایش سراسری فروش شرکت دارویی اکسیر در هتل پردیسان آغاز به کار کرد

همایش سراسری فروش شرکت دارویی اکسیر در هتل پردیسان آغاز به کار کرد
همایش سراسری فروش شرکت پخش دارویی اکسیر در آمفی تئاتر هتل پردیسان آغاز به کار کرد.
در نخستین روز این همایش که 150 نفر از مدیران و معاونان شرکت و همچنین روسا، سرپرستان و وزیتورهای 18 مرکز فروش از سراسر کشور حضور داشتند، به معرفی فروشندگان و کارشناسان برتر در این عرصه پرداختند.
بررسی نقاط ضعف و قوت، پایش عملکرد یکساله، بررسی چشم انداز و ... از جمله موضوعات دیگری است که در سومین همایش فروش شرکت پخش دارویی اکسیر پرداخته شد.
شرکت پخش دارویی اکسیر در خرداد ماه سال 1387 پس از انجام مراحل قانونی موفق به اخذ موافقت اصولی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت انجام فعالیت توزیع دارو گردید و در مهرماه همان سال نیز در اداره ثبت شرکت ها تحت سهامی خاص به ثبت رسید.
 هدف از ایجاد و تاسیس پخش استفاده از توان بالقوه موجود در استان های کشور در راستای توزیع مویرگی هوشمند و سریع می باشد که دارای ویژگی و مزایای خاصی است. رسالت شرکت پخش دارویی اکسیر به عنوان یکی از شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، بر مبنای توسعه و بهبود مستمر حلقه توزیع در زنجیره تامین محصولات دارویی، آرایشی، بهداشتی، تجهیزات پزشکی و سایر اقلام مرتبط، پایه‌ریزی گردیده است.
شرکت پخش دارویی اکسیر در راستای دستیابی اعتلای نظام سلامت به واسطه توزیع اقلام مذکور با سرعت و کیفیت مطلوب در سطح داروخانه‌ها و مراکز درمانی فعال در سراسر کشور، بر استقرار نظام‌های نوین مدیریتی، به‌کارگیری نیروی انسانی متبحر، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، نوآوری و دانش‌محوری همت گمارده است.
گفتنی است، همایش سراسری فروش شرکت پخش دارویی اکسیر طی روزهای شنبه، سوم و یک شنبه، چهارم مهر ماه جاری در هتل پردیسان در حال برگزاری است.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 3 مهر 1395