همایش پریودنتولوژی و علوم وابسته در هتل پردیسان آغاز به کار کرد

همایش پریودنتولوژی و علوم وابسته در هتل پردیسان آغاز به کار کرد
شانزدهمین همایش و چهارمین سمپوزیوم انجمن علمی پریودنتولوژی ایران در هتل پردیسان آغاز به کار کرد.
در نخستین روز این همایش که بیش از 400 نفر از دندانپزشکان و شرکت های مربوطه حضور داشتند، پریودنتولوژی و علوم وابسته به آن در قالب جلسات سخنرانی و برگزاری کارگاه ها، به بحث و بررسی گذاشته شد.
در حاشیه این همایش، شرکت ها در قالب 26 غرفه، به معرفی محصولات دندانپزشکی پرداختند. هدف از برگزاری شانزدهمین همایش و چهارمین سمپوزیوم انجمن علمی پریودنتولوژی ایران، ارایه جدیدترین مقالات علمی روز دنیا، ارایه روش های متنوع درمان و آشنایی شرکت کنندگان با جدیدترین محصولات در این حوزه است.
پریو ایمپلنت، پریو پروتز، پریو ارتودنسی، مهم ترین محورهای این همایش را به خود اختصاص داده است که در این راستا، طی دو روز به بررسی موضوعاتی نظیر باید ها و نباید های قرار دادن ایمپلنت های دندانی، کنترل عوارض جراحی ایمپلنت در خلف مندیبل، ایمپلنت های یک مرحله ای و دو مرحله، اهمیت لثه کراتینیزه در درمان های پریودونتال و ایمپلنت، رابطه درمان های اندودانتیکس و پریودانتیکس، موارد پیچیده در درمان های اندوپریو، درمان های محافظه کارانه پریودونتال در راستای سلامت جامعه، لیزر در درمان های پریودونتال، طرح درمان موارد پیچیده ایمپلنت، شواهد ارتباط بیماری های پرودونتال و سیستمیک، تظاهرات پریودونتال بیماری های سیستمیک و ... پرداخته خواهد شد.
شانزدهمین همایش و چهارمین سمپوزیوم انجمن علمی پریودنتولوژی ایران، طی دو روز مورخ بیست و پنجم و بیست و ششم شهریور ماه جاری در آمفی تئاتر و سالن های کنفرانس خیام و حافظ هتل پردیسان برگزار می شود.  • تاریخ درج تاریخ درج: 25 شهریور 1395