کارگاه آموزشی «تغذیه گیاهی و حاصلخیزی خاک» در هتل پردیسان برگزار شد

کارگاه آموزشی «تغذیه گیاهی و حاصلخیزی خاک» در هتل پردیسان برگزار شد
در این کارگاه، حدود 100 نفر از مهندسان نهادهایی همچون جهاد کشاورزی، اتحادیه کشاورزی استان، اتحادیه اترک قوچان، شهرداری قوچان، اتحادیه بالهرات نیشابور، کارخانه های قند، مزرعه نمونه آستان قدس رضوی و نیز نمایندگان فروش محصولات سیفو در استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی حضور داشتند.
کارگاه آموزشی «تغذیه گیاهی و حاصلخیزی خاک» توسط شرکت «آوان مشرق زمین» به عنوان نماینده رسمی شرکت «سیفو» ایتالیا در استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی و با همکاری شرکت «هامون بذر زرین» برگزار شده است.
هدف از برگزاری این کارگاه، معرفی محصولات سیفو ایتالیا از جمله کودهای ارگانیک آن بوده است. معرفی ویژگی های منحصر به فرد محصولات شرکت سیفو، کاربردها و مزیت های آن در مقایسه با سایر محصولات مشابه، از جمله مهم ترین محورهای این کارگاه را به خود اختصاص داده است.
 لازم به یادآوری است، شرکت اوان مشرق زمین، در راستای دستیابی به افق های مهم کشاورزی داخلی و خارجی، با استفاده از نیرو های مجرب و تجربیات ارزشمند کشاورزان، موفق به بسته بندی بذر های مرغوب ایرانی با نام هورسان بذر شده و توانسته گامی مؤثر در زمینه خود کفائی در بخش کشاورزی بردارد.

  • تاریخ درج تاریخ درج: 30 فروردین 1396