کارگاه «اصول تغذیه در باغات، مزارع و گلخانه ها» در هتل پردیسان برگزار شد

کارگاه «اصول تغذیه در باغات، مزارع و گلخانه ها» در هتل پردیسان برگزار شد

کارگاه «اصول تغذیه در باغات، مزارع و گلخانه ها» در هتل پردیسان برگزار شد کارگاه «اصول تغذیه در باغات، مزارع و گلخانه ها» در سالن کنفرانس خیام هتل پردیسان برگزار شد. امروز، 100 نفر از جامعه محققان بخش کشاورزی، کشاورزان، کارشناسان و فروشندگان نهاده های کشاورزی میهمان این کارگاه بوده اند که توسط شرکت حاصل نوین برگزار شده است.
 نماینده شرکت CODA اسپانیا که تولید کودهای کشاورزی را در دستور کار خود دارد نیز مدعو دیگر این کارگاه به شمار می رود. معرفی محصولات شرکت حاصل نوین، راهکارهای تغذیه بهتر مزارع و باغات، معرفی آفت کش های ارگانیک و ... مهم ترین اهداف برگزاری کارگاه اصول تغذیه در باغات، مزارع و گلخانه ها را به خود اختصاص داده است.
 لازم به یادآوری است، شرکت کشاورزی حاصل نوین با سابقه دیرینه فعالیت پویا از دهه شصت تا کنون مفتخر است با همکاری متخصصان بخش کشاورزی، آرمان خود را تنها براساس خدمت صادقانه به بخش کشاورزی میهن عزیزمان استوار سازد. شرکت کشاورزی حاصل نوین با یاری گرفتن از کارشناسان مجرب و نیرو های فعال، ضمن شناخت کافی از کاستی های بخش کشاورزی با هدف افزایش بهره وری در این بخش در خدمت حیاتی ترین و اصلی ترین نیاز بشر یعنی کشاورزی است.

  • تاریخ درج تاریخ درج: 4 بهمن 1395