کارگاه «کودکان در سوانح» در هتل پردیسان آغاز به کار کرد

کارگاه «کودکان در سوانح» در هتل پردیسان آغاز به کار کرد
کارگاه کشوری سه روزه «کودکان در سوانح» در هتل پردیسان آغاز به کار کرد.
بر اساس سند مشترک میان سازمان مدیریت بحران وزارت کشور و حوزه کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)، قرار است کارگاه های آموزشی در زمینه مدیریت بحران در زمینه کودکان برگزار شود.
در این راستا کشور به 3 بخش تقسیم شده که بعد از میزبانی استان های فارس و هرمزگان، این بار استان خراسان رضوی، میزبان مسئولان 14 استان کشور است که از امروز به مدت 3 روز به مباحث پیرامون حوزه کودکان می پردازند.
حمایت از کودک، آب و بهداشت، تغذیه و آموزش، 4 موضوع کلی است که مسئولان به اقدامات صورت گرفته در این خصوص و همچنین برنامه های استراتژیک و اهداف پیش رو می پردازند.
در آغاز افتتاحیه این کارگاه، گری لوئیز؛ نماینده مقیم سازمان ملل متحد در ایران، پیام خود را از طریق ویدئو کنفرانس قرائت کرد.
بهنام سعیدی؛ معاون پیش بینی و پیگیری سازمان مدیریت بحران کشور، دکتر صادقی؛ رییس سازمان مدیریت بحران کشور و آذرنیا؛ معاون مرکز اطلاع رسانی و امور بین المللی، از جمله سایر مدعوین این کارگاه را به خود اختصاص داده است.
لازم به یادآوری است، کارگاه «کودکان در سوانح» از امروز بیست و نهم تا سی و یکم مرداد ماه جاری در هتل پردیسان برگزار می شود.  • تاریخ درج تاریخ درج: 29 مرداد 1396