هتل پردیسان میزبان دوره آموزش «مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده»

هتل پردیسان میزبان دوره آموزش «مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده»

دوره آموزشی کشوری «مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده با رویکرد مدیریت مورد» به میزبانی خراسان رضوی و در هتل پردیسان مشهد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی دوره آموزشی کشوری  TOT با موضوع «مداخلات مددکاری اجتماعی در مراقبت از خانواده با رویکرد مدیریت مورد» به میزبانی خراسان رضوی  از تاریخ شنبه 15 تیرماه در محل هتل پردیسان مشهد با حضور دکتر اقلیما مدیر انجمن مددکاران اجتماعی کشور و دکتر حقدادی معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان و رئیس انجمن مددکاری اجتماعی کشور برگزار شد.

در این دوره آموزشی که در طی پنج روز برگزار می شود، موضوع مداخلات مددکاری در مراقبت خانواده از اساتیدی چون دکتر اقلیما، رئیس انجمن مددکاری اجتماعی کشور و دکتر دوست قرین به‌عنوان استاد بهره گرفته است.

گفتنی است در پنج روز آموزشی مفاهیم بنیادی شروع کار با مددجویان، مصاحبه انگیزشی، کار با خانواده های در آستانه طلاق و موضوعات خانواده درمانی آموزش داده می شود.

این دوره برای مددکارانی است که قبل از این دوره 600 ساعته مددکاران برای طلاق را گذرانده اند. مددکاران حاضر در این دوره در حوزه خانواده مدرس می شوند و اجازه دارند در استان خود مطالب آموزش داده شده را ارائه دهند.لازم به ذکر است اختتامیه این دوره در نوزدهم تیرماه با حضور دکتر مسعودی فرید، معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور خواهد بود.
  • تاریخ درج تاریخ درج: 17 تیر 1398